Listopad 2017

JSEM MÁMOU.

20. listopadu 2017 v 16:00 | space cat
Není to zas tak dávno kdy jsem vyšla základku a teď je ze mě hrdá máma. Celé těhotenství bylo bezproblémové, teda až nakonec osmého měsíce kdy se zjistilo že tehdy ještě nenarozený syn, vůbec nenabýval na váze a to přimnělo doktory k předčasnému vyvolání porodu. Tehdy to byl 37 týden, kdy jsme s přítelem s překvapenými výrazy hleděli na monitor, kde nám pan dokrot ukazoval, že se nejdná o kluka ( bohužel jsem už měli skoro vše koupený v modrý :D ) ale o krásnou holčičku. V tý chvíli se mi zmocnil pláč na tváři, jako poděkovaní bohu za vysněnou holčičku, která ponese jméno Ajlín (původně se mělo jméno psát AYLEEN , ale s přítelem jsme se dohodly na Bosanské verzi).
Vlastně od vyvolání porodu, což bylo v pondělí 31.7. v děvet ráno, trvali bolesti až do úterý 1.8. kdy mi v půl čtvrtý odpoledne praskla voda ( fakt nezapomenutelnej zážitek :D ) a za necelý čtyři hodiny byla na malá Ajlín na světě. Narodila se s váhou 2,200 gramů a výškou 47 centimetrů. Bohužel, Německé porodnice dávají děti narozené pod 2,5 kilo do oddělení s předčasně narozenými dětmi, musela totiž být ve vyhřívaný postýlce kde se udržovala teplota 37,5 stupňů, během 14 dnů ztávených v nemocnici se nám podařilo přibrat 300 gramů a proto jsme mohli už domů (věřte mi, bylo to těch nejvíc nejdelších 14 dní v mém životě ).

Ona mi naprosto obrátila svět vzhůru nohama a vůbec nelituju, že jí mám. Sice už nemá tolik času na blog, ale má dcera je mi přednější, tak se prosím Vás nezlobte, že tu netrávím tolik času. Pokusím si čas nejak rozvhrnout tak abych alespoň jeden článek týdně vydala. Tak se mějte a užívejte si život jak s dětma tak i bez nich, mém případě bych si to bez ní už nemohla představit.