Březen 2017

INSPIRATION MODUS.

8. března 2017 v 22:43 | SPACE CAT
Kde hledám inspiraci k módě? Co ráda vyhledávám? Tak to je nové téma mého nového článku, který mě napadl úplně spontálně. Popravdě přijel bratr mého přítele z Anglie tak proto budu mít teď více času na sebe, na blog a tímpádem na Vás ( nechci jim dělat společnost, přece jen se tři roky neviděli a byly by rádi sami ) a tak teď trávím dost času sama zavřená v pokoji s počítačem na posteli.

#TUMBLR. Jak jinak.
Kde jinde bych asi tak hledala novou inspiraci k tomu co si z příští výplaty koupím na sebe a nebo cokoliv do bytu. Ráda si zaznamenám do mého bloku na co jsem narazila a kde popřípadně ten kus oblečení koupím. Trávím takhle apoň hoďku denně a i přes ty roky co tuto metodu používám mě to neomrzelo. Dokonce se díky tumblru stal můj byt víc útulnější, modernější a voňavější ( narazila jsem na jednu super stránku s vůněmi do bytu ). Někdy když mám chuť si ostříhat vlasy, jdu se nejdřív podívat na tumblr kde vyhledávám různé účesy podle kterých se pak samozřejmě ostříhám. Takže tumblr k inspiraci opravdu dost doporučuji, pokud hledáš nový styl oblíkání, učesů a nebo doplňků do bytu.
Tumblr je taky můj zdroj k designu na můj blog, ráda vyhledávám různé blogy které mají šablony, které se mě osobně dost líbí a pak se jen inspiruju a předělám tak jak by vyhovovalo mě a použiju na blog.

#YOUTUBE.
Bohužel, youtube používám jen jako vyhledávač hudby a videoklipů a né ke koukání k beuty vlogerkám a nebo vlogerům, takže nečekejte, že se tu budu rozplívat nad Pewdiepiem. Můj přítel je původem z Bosny a já jsem si teď dost oblíbila jejich hudbu, třeba jako Dino Merlin, Zdravko atd. Inspiraci tady hledám v tom že ráda poznávám pořád a pořád novou hudbu. Třeba Bosanskou hudbu strašně ráda poslouchám právě v tomhle pochmurným počasí, kdy mi alespoň trochu dodává balkánského sluníčka. Navíc pokud budete poslouchat trochu dýl budete trochu rozumět, některá slova máme ve slovníku taky.
#COCOPPA.
To je vlastně mobilní aplikace, která se ale může spustit i přes internetový vyhledávač. Slouží k ikonkám do tvého mobilu, kde si vyberete kterýkoliv obrázek a vložíte třeba místo ikonky facebooku. Zde si stahuju obrázky, které jsou ve formátu PNG takže mi to dost ulehčí práci a vložím pak třeba do článku a nebo do nadpisů.

Ježiš, to je tak krátkej článek, že se za sebe teď stydím :D. Ale bohužel jinde inspiraci nehledám, pak krom kamenných obchodů, kde hledá inspiraci většina obyvatelstva. A kde vyhledávate inspiraci k životu vy? Podělte se o ně se mnou v komentářích. ( Článek bude ještě asi mnohokrát pozměněn a budou přidány nějaké nové stránky, které mě právě teď nenapadly, tak se nezapomeň podívat na článek třeba i za měsíc a dočíst se něco nového )

MYŠLENKY PŘED USNUTÍM

1. března 2017 v 13:29 | SPACE CAT


Před usnutím je mou, už snad celý život, povinností přemýšlet nad věcmi, které si přes den všimnu, ale na nic nereaguji. Proč? To ani já sama vůbec nevím, ale o pár těch myšlenek se chci s Vámi podělit, těším se na Vaše názory a komentáře.

TĚHOTENSTVÍ V DEVATENÁCTI.WHO CARES?
Spousta dnešních žen mají ve svém životě přednější kariéru, školu a jsou více ambicioznější než ženy před sto lety, kdy drtivá většina byla odsouzena být matkou a ženou v domácnosti, kde mezitím vládla mužská ruka. V dnešní doba je ale naprosto jiná, ženy mohou studovat a stavět si kariéru a tak se většina dětí dostaví až po třicítce. Já, ale mám v hlavě být mladá matka co bude rozumět trendům i za 12 let a být tak i dobrou kamarádkou a oporou svého dítěte. Názory ostatních lidí na mladé matky mě, ale dost překvapuje. ''Dítě má dítě'' si řekne většina, což v některých případech tak nemusí být a určité divky mohou být již velice vyspělé a v určitých věcech ví co chtějí. Ale to je téma které se bude vždy v každé situaci řešit s tím samím dokola.

UMĚT ZASTAVOVAT ČAS. LIKE A SUPERHERO.
Tahle myšlenka mě vždycky uspí s krásným pocitem mít všechno kdyby to šlo. Chodit po krámech, brát si co chci, svlíkat lidem na ulici oblečení aby byli nahý a pak jen BUM zapl by se čas a já bych se vzpoza rohu strašně smála. Ale už jen ta představa si stopnout kdykoliv čas a dělat si co tě namane je prostě skvělá! Nejradši bych teď spadla do radioaktivního odpadu a nebo byla posloužena jako testovací myš ve stroji času abych tu schopnost ovládala.

KDYBYCH NEMĚLA PŘÍTELE.'' SAD EMOTIONS ''
Nad tím přemýšlím hodiny před spaním ( teda pokud nemůžu usnout ). Já jsem na něm normálně závislá!!!!! Za chvilku to bude už čtvrtý rok co jsem spolu a pořád nám to klape jako na začátku, ale stejně se vždy najde něco co se nám oboum nelíbí a jdeme spát naštvaný a právě v ten moment přemýšlím co by bylo kdybych ho nepoznala. Neměla bych tu šanci se dostat do německa žít úplně někde jinde, netěšila bych se tak domů jako jsem se těšila vždy po práci, vařila bych sama ( můj přítel mi vaří přes víkendy a když je doma a umí to fantasticky! ) a brečela u romantických filmů uplně alone. Dalo by se říct, že je to chlap za kteréhého jsem neskutečně ráda. Prostě je to mé druhé já. A já tak tajně doufám, že budu jeho poslední s kterou zalehne do postele.

ZLÝ LIDÉ A ZLÁ DOBA.WHY?
Když uslyším a nebo si přečtu, že někdo schovával dítě z jiné rodiny pět let ve sklepě a následně ho/ji uškrtil a vzal tak život je mi z toho špatně. Když čtu, že polovina populace v Evropě, se obratí imigrantům zády a nepomůžou, je mi z toho zle. Když slyším ve zprávách, že mladík který na tolik miloval svou dívku až jí něchal přejet vlakem, tak se mi obrací žaludek vzhůru nohama. A já se jen tak ptám PROČ?

Nad jakými myšlenkami trávíte poslední minuty před usnutím i Vy? Podělte se o ně se mnou v komentářích!